Kód: 106 | Značka: Apimed

Apimed - Slovenská Medovina Originál 0,75l

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jedinečné dílo dokonalé harmonie přírody a vybraných druhů medu je ukryto v každém doušku Original Slovenské medoviny. Čistý medový buket, dotyk lípy na pozadí a nezaměnitelná chuť ulahodí všem, který v medovině hledají více než jen požitek.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Medovina
Typ Medoviny: Směs medů
Druh Medoviny: Přírodní
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Slovensko
Výrobce: Apimed
Obsah Alkoholu: 13,5%
Objem: 0,75l
Složení: medovicový med, vybrané druhy květového medu, voda, konzervant: sorban draselný, antioxidant: Oxid Siřičitý
Cena za 1L: 292Kč
Položka byla vyprodána…

Jedinečné dílo dokonalé harmonie přírody a vybraných druhů medu je ukryto v každém doušku Original Slovenské medoviny. Čistý medový buket, dotyk lípy na pozadí a nezaměnitelná chuť ulahodí všem, který v medovině hledají více než jen požitekJantárovozlatá barva nápoje je odrazem tradic, zkušeností a hodnot v životě.

Pokud patříte ke "klasikům", kteří si rádi posedí na lavičce pod košatým stromem s knihou v ruce, medovina může být vaším příjemným společníkem. Nenechte se rušit, každý obrácený list je zdrojem moudrosti a vnitřní síly.

 

Složení: medovicový med, vybrané druhy květového medu, voda, konzervant: sorban draselný, antioxidant: Oxid Siřičitý

Stabilizované: E202

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Rodinné Medovinařství Apimed

Včelařství bylo zpočátku jen zálibou, láskou k přírodě a tradicím. Stalo se však vášní, která začala plnit naše sny v okamžiku, kdy se proměnila na každodenní usilovnou práci. Jako rodinné medovinárstvo jsme se vydali na cestu znovuobjevení medoviny se snahou navázat na hodnoty našich předků.

Základní filozofie medovinárstva APIMED spočívá ve výrobě odrůdových medovin odlišených druhém medu, ze kterého jsou vyrobeny tak, jak vinaři nabízejí víno podle odrůdy hroznů. Využíváme přitom druhovou pestrost a rozmanitost slovenského medu - květový, akátový, lesní či lipový med. V každé kapce tohoto lahodného nápoje najdete to nejlepší z použitého medu, bylin a koření. K samotné výrobě.

Medovinařství APIMED vedle produkci z vlastní Včelnice nakupuje široký sortiment druhových medů i od lety ověřených včelařů z celého Slovenska. Včelí med nabízíme ve 3 základních druzích: květový, akátový a lesní.