Kód: 108 | Značka: Apimed

Apimed - Staroslovanská Medovina Tmavá 0,75l

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

V hustých lesích je cítit omamná vůni jehličí. Bzukot včel dává na známost, že šikovnost a zručnost včelaře přetvoří horský medovicový med na Staroslovenskou tmavou Medovinu.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Medovina
Typ Medoviny: Jednodruhová
Druh Medoviny: Přírodní
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Slovensko
Výrobce: Apimed
Obsah Alkoholu: 13,5%
Objem: 0,75l
Složení: medovicový med, voda, konzervant: sorban draselný, antioxidant: Oxid Siřičitý
Cena za 1L: 292Kč

V hustých lesích je cítit omamná vůni jehličí. Bzukot včel dává na známost, že šikovnost a zručnost včelaře přetvoří horský medovicový med na Staroslovenskou tmavou Medovinu. Originální receptura a láska k přírodě jsou důvodem, proč každý labužník ocení výjimečnost a znamenitou chuť tohoto nápoje.

Možná vás inspiruje k tomu, abyste zamířili k vrcholkům kopců a potěšili se úchvatným pohledem na krásu Slovenska kolem vás. Problémy najednou zmizí a vy začnete žít tady a teď.

 

Složení: medovicový med, voda, konzervant: sorban draselný, antioxidant: Oxid Siřičitý

Stabilizované: E202

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IH Avatar autora | 30.8.2022
Medovina je dárkem pro zetě. Zatím jsme ji neochutnali. Těšíme se brzy. Komunikace s firmou byla perfektní!!!!
5
Avatar autora | 21.11.2021
Děkuji,jsem světla spokojen ne jen s kvalitou produktu taktéž i s zabalenim a dodáním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Rodinné Medovinařství Apimed

Včelařství bylo zpočátku jen zálibou, láskou k přírodě a tradicím. Stalo se však vášní, která začala plnit naše sny v okamžiku, kdy se proměnila na každodenní usilovnou práci. Jako rodinné medovinárstvo jsme se vydali na cestu znovuobjevení medoviny se snahou navázat na hodnoty našich předků.

Základní filozofie medovinárstva APIMED spočívá ve výrobě odrůdových medovin odlišených druhém medu, ze kterého jsou vyrobeny tak, jak vinaři nabízejí víno podle odrůdy hroznů. Využíváme přitom druhovou pestrost a rozmanitost slovenského medu - květový, akátový, lesní či lipový med. V každé kapce tohoto lahodného nápoje najdete to nejlepší z použitého medu, bylin a koření. K samotné výrobě.

Medovinařství APIMED vedle produkci z vlastní Včelnice nakupuje široký sortiment druhových medů i od lety ověřených včelařů z celého Slovenska. Včelí med nabízíme ve 3 základních druzích: květový, akátový a lesní.