Kód: 93 | Značka: Lindisfarne

Lindisfarne - Medovina Kořeněná 0,7l

415 Kč 342,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kořeněná medovina Lindisfarne je první novou medovinou za téměř půl století. Míchá pečlivě vybrané koření s naší již slavnou medovinou a vytváří lahodnou sezónní chuť.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Metheglin
Typ Medoviny: Kořeněné a bylinné
Druh Medoviny: Kořeněné a bylinné
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Velká Británie
Výrobce: Lindisfarne
Obsah Alkoholu: 14,5%
Objem: 0,7l
Složení: voda, med, směs bylin a koření, kvasinky
Cena za 1L: 542Kč
Položka byla vyprodána…

Kořeněná medovina Lindisfarne je naší první novou medovinou za téměř půl století. Míchá pečlivě vybrané koření s naší již slavnou medovinou a vytváří lahodnou sezónní chuť. Vyrábí se tradičními metodami pouze v našem vinařství na Svatém ostrově.

Vinařství St Aidan stojí v čisté neznečištěné atmosféře tohoto nejkrásnějšího ostrova. Lindisfarne kořeněná medovina má 14,5% alkoholu a je to trochu zvláštní chuť medu obklopená teplým kořením, které ožívá, jakmile je zahřáté. V chuti koření příjemně sedí v těle nápoje a poskytuje osvěžující nápoj ideální pro zimní měsíce.

 

Složení: voda, med, směs bylin a koření, kvasinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Lindisfarne Mead je jedinečná směs medu a kvašené hroznové šťávy vyráběná ve vinařství St. Aidan na Svatém ostrově Lindisfarne nedaleko pobřeží severní Anglie. Medovina Lindisfarne byla inspirována bohatou historií ostrova s kořeny ve středověku, kdy mniši poprvé obývali ostrov Lindisfarne. Předpokládá se, že medovina byla poprvé vyrobena a požívána na ostrově po příchodu svatého Aidana v roce 687 nl, který byl na ostrov Lindisfarne přivezen králem Oswaldem z Northumbrie za účelem založení kláštera.

Společnost Lindisfarne Limited zahájila výrobu Lindisfarne Mead v roce 1962, aby pomohla zachytit hluboce zakořeněné historické a kulturní podtexty této jedinečné části světa. Nyní vyrábíme řadu vín, medovin a likérů, které se prodávají po celé Velké Británii a jinde.

Lindisfarne Mead je známá svým sladkým a ovocným charakterem, který je výsledkem použití přírodních bylin a koření při výrobě. Tato medovina se vyrábí již od 1960. let a je považována za jednu z nejlepších medovin ve Velké Británii.

Lindisfarne Mead nabízí také různé druhy medovin, včetně ovocných a kořeněných variant. Tato značka také organizuje prohlídky a degustace svého výrobního procesu, aby lidé mohli vidět, jak se medovina vyrábí a ochutnat nejlepší produkty této značky.