Kód: 92 | Značka: Lindisfarne

Lindisfarne - Medovina Original 0,7l

415 Kč 342,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tradiční medovina z ostrova Lindisfarne. Má14,5% alkoholu a je jedinečnou směsí medu a vína se sladkostí medu přetrvávajícího na patře. 

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Melomel
Typ Medoviny: Směs medů
Druh Medoviny: Přírodní
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Velká Británie
Výrobce: Lindisfarne
Obsah Alkoholu: 14,5%
Objem: 0,7l
Složení: voda, med, vinné hrozny, kvasinky
Cena za 1L: 542Kč
Položka byla vyprodána…

Naše Lindisfarne Mead je legenda ve sklenici a možná nejoblíbenější medovina ve Velké Británii.

Lindisfarne Mead se vyrábí tradičními metodami ve vinařství St. Aidan na Svatém ostrově Lindisfarne. Toto opojné víno obohacené o víno využívá med pocházející z celého světa k vytvoření dokonalé rovnováhy.

Vinařství St. Aidan stojí v čisté neznečištěné atmosféře tohoto nejkrásnějšího ostrova. Má 14,5% alkoholu a je jedinečnou směsí medu a vína se sladkostí medu přetrvávajícího na patře.

I když má velmi bledý vzhled, chuť Lindisfarne Mead poskytuje jemnou kyselost se středním tělem sladkosti. Dosahuje sucho-sladké rovnováhy, která dává tomuto nápoji osvěžující chuť než jiné medoviny.

 

Složení: voda, med, vinné hrozny, kvasinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Lindisfarne Mead je jedinečná směs medu a kvašené hroznové šťávy vyráběná ve vinařství St. Aidan na Svatém ostrově Lindisfarne nedaleko pobřeží severní Anglie. Medovina Lindisfarne byla inspirována bohatou historií ostrova s kořeny ve středověku, kdy mniši poprvé obývali ostrov Lindisfarne. Předpokládá se, že medovina byla poprvé vyrobena a požívána na ostrově po příchodu svatého Aidana v roce 687 nl, který byl na ostrov Lindisfarne přivezen králem Oswaldem z Northumbrie za účelem založení kláštera.

Společnost Lindisfarne Limited zahájila výrobu Lindisfarne Mead v roce 1962, aby pomohla zachytit hluboce zakořeněné historické a kulturní podtexty této jedinečné části světa. Nyní vyrábíme řadu vín, medovin a likérů, které se prodávají po celé Velké Británii a jinde.

Lindisfarne Mead je známá svým sladkým a ovocným charakterem, který je výsledkem použití přírodních bylin a koření při výrobě. Tato medovina se vyrábí již od 1960. let a je považována za jednu z nejlepších medovin ve Velké Británii.

Lindisfarne Mead nabízí také různé druhy medovin, včetně ovocných a kořeněných variant. Tato značka také organizuje prohlídky a degustace svého výrobního procesu, aby lidé mohli vidět, jak se medovina vyrábí a ochutnat nejlepší produkty této značky.