Kód: 95 | Značka: Lindisfarne

Lindisfarne - Medovina Tmavá 0,7l

495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tmavá Medovina je nápoj, který byl vytvořen za účelem respektování tradičního myšlení k připomenutí historie Říma po současnost. Tento opojný tmavý nápoj využívá k zajištění dokonalé rovnováhy med z celého světa.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Medovina
Typ Medoviny: Směs medů
Druh Medoviny: Přírodní
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Velká Británie
Výrobce: Lindisfarne
Obsah Alkoholu: 14,5%
Objem: 0,7l
Složení: voda, směs medů, kvasinky
Cena za 1L: 656Kč
Položka byla vyprodána…

Naše Tmavá Medovina je nápoj, který byl vytvořen za účelem respektování tradičního myšlení k připomenutí historie Říma po současnost. Tento opojný tmavý nápoj využívá k zajištění dokonalé rovnováhy med z celého světa.

Vyrobeno pouze ve vinařských stáncích St Aidan, které stojí v čisté neznečištěné atmosféře našeho nejkrásnějšího Svatého ostrova Lindisfarne, který je přílivovým ostrovem. Má 14,5% alkoholu a jedná se o medovinu s omezeným vydáním, která zahrnuje med z úlů na břehu místní řeky Tweed. Hlubší barva Dark se odráží v jeho bohaté chuti.

Fanoušci portského a sherry ocení tento nápoj a jeho delikátní chuť. Ideální jako nápoj před večeří i po večeři, proč si nedopřát pro sebe, svou rodinu a přátele něčím vyjmečným.

 

Složení: voda, směs medů, kvasinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Lindisfarne Mead je jedinečná směs medu a kvašené hroznové šťávy vyráběná ve vinařství St. Aidan na Svatém ostrově Lindisfarne nedaleko pobřeží severní Anglie. Medovina Lindisfarne byla inspirována bohatou historií ostrova s kořeny ve středověku, kdy mniši poprvé obývali ostrov Lindisfarne. Předpokládá se, že medovina byla poprvé vyrobena a požívána na ostrově po příchodu svatého Aidana v roce 687 nl, který byl na ostrov Lindisfarne přivezen králem Oswaldem z Northumbrie za účelem založení kláštera.

Společnost Lindisfarne Limited zahájila výrobu Lindisfarne Mead v roce 1962, aby pomohla zachytit hluboce zakořeněné historické a kulturní podtexty této jedinečné části světa. Nyní vyrábíme řadu vín, medovin a likérů, které se prodávají po celé Velké Británii a jinde.

Lindisfarne Mead je známá svým sladkým a ovocným charakterem, který je výsledkem použití přírodních bylin a koření při výrobě. Tato medovina se vyrábí již od 1960. let a je považována za jednu z nejlepších medovin ve Velké Británii.

Lindisfarne Mead nabízí také různé druhy medovin, včetně ovocných a kořeněných variant. Tato značka také organizuje prohlídky a degustace svého výrobního procesu, aby lidé mohli vidět, jak se medovina vyrábí a ochutnat nejlepší produkty této značky.