Kód: 89 | Značka: Metwabe

Metwabe - Medovina "Redcoat" lesní ovoce&gin 0,75l

455 Kč 376,03 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Ovocná variace se suchým ginem a šťávou z lesních plodů.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Dezertní medovina
Typ Medoviny: Speciály
Druh Medoviny: Speciály
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Německo
Výrobce: Metwabe
Obsah Alkoholu: 13%
Objem: 0,75l
Složení: voda, med, ovocné šťávy, gin, kvasinky
Cena za 1L: 597Kč
Váha: 1,5Kg

Varianta šarlatově červené medoviny se suchým ginem a šťávou z lesních plodů. Mírně sladká chuť s příchutí jalovcového ginu.

Tato variace medoviny neobsahuje přidané siřičitany. Medovina použitá pro tuto exkluzivní směs je vyrobena ze 100% pravého medu.

 

Složení: voda, med, ovocné šťávy, gin, kvasinky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dobrá medovina pochází z plástve!

Zakladatel Andreas Struwe se tématem výroby Medovin zabývá od roku 1985. S tímto nápojem, který byl oblíbený již ve středověku, se seznámil prostřednictvím Helmuta Riebeho (†) ve Společnosti pro kreativní analogie (SCA). Soutěže se konaly s mnoha přáteli pod heslem: „Kdo vyrábí nejlepší medovinu?“ V roce 2005 byla založena společnost Metwabe s cílem zpřístupnit Medoviny všem a za spravedlivé ceny. Naše široká škála produktů mimo našeho obchodu objevuje na různých akcích, jako je RPC v Kolíně nad Rýnem, Kite Festival nebo Conquest of Mythodea.

 

Metwabe se pyšní svou inovativní přístupem k výrobě medovin. Značka neustále vyvíjí nové a zajímavé chutě medovin, které získávají popularitu po celém světě. Metwabe také klade důraz na udržitelnost a ekologickou výrobu, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita produktů a minimalizovány negativní dopady na životní prostředí.