Kód: 677 | Značka: Včelco

Včelco - Včelovina originál 0,75l

295 Kč 243,80 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Včelovina Original je medovina s výraznou medovou chutí, vyrobená podle originální smolenické receptury z těch nejvybranějších druhů slovenského medu.

Kategorie: Medoviny
Kategorizace: Metheglin
Typ Medoviny: Kořeněné a bylinné
Druh Medoviny: Kořeněné a bylinné
Typ Obalu: Láhev
Země Původu: Slovensko
Výrobce: Včelco
Obsah Alkoholu: 13%
Objem: 0,75l
Složení: voda, med, směs bylin a koření, kvasinky antioxidant: siřičitany
Cena za 1L: 393 Kč
Položka byla vyprodána…

Včelovina Original je medovina s výraznou medovou chutí, vyrobená podle originální smolenické receptury z těch nejvybranějších druhů slovenského medu. Delikátní chuť a jedinečná vůně jsou dány charakterem použitých surovin a pečlivě vybraných bylin zkvašených do této lahodné medoviny.

Včelovina je vyráběna ze tří drůhů medů (řepkového, slunečnicového a lipového), kvašená při nízké teplotě za použití filtrované vody z Malých Karpat.

V prodeji je od roku 2007 a je to doposud nejoceňovanější medovinou medovinařství Včelco.

Ocenění:

zlatá medaile Apimondia Montpellier 2009, stříbrná medaile Apimondia Buenos Aires 2011, Zlatá Salima – Brno 2008 a 2012, Zlatý Klas - České Budějovice 2008, ocenění a medaile z Mazer Cup Denver, Indianapolis, Varna, Ljubljana, San Francisco, Trnava, Značka kvality od Ministerstva zemědělství SR.

 

Složení: voda, med, směs bylin a koření, kvasinky antioxidant: siřičitany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medovina a Včelovina - Malá výroba s velkým srdcem

Včelko je Slovenská značka medoviny, která se vyrábí z kvalitního medu a dalších přírodních surovin. Značka se pyšní tím, že používá pouze nejkvalitnější med a další suroviny, které jsou pečlivě vybírány a zpracovávány.

Včelko nabízí různé druhy medovin, včetně ovocných a kořeněných variant. Každá medovina je vyráběna tradičním způsobem, aby byla zachována co největší chuťová hodnota. Výroba probíhá s důrazem na udržitelnost a ekologickou výrobu, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita produktů a minimalizovány negativní dopady na životní prostředí.

Značka Včelko je vhodná pro všechny, kteří hledají kvalitní a přírodní produkty s vysokou chuťovou hodnotou. Včelko také nabízí možnost degustace a prohlídek výrobního procesu, aby lidé mohli vidět, jak se medovina vyrábí a ochutnat nejlepší produkty této značky.