Lindisfarne

Webová stránka značky: Lindisfarne

 

Lindisfarne Mead je jedinečná směs medu a kvašené hroznové šťávy vyráběná ve vinařství St. Aidan na Svatém ostrově Lindisfarne nedaleko pobřeží severní Anglie. Medovina Lindisfarne byla inspirována bohatou historií ostrova s kořeny ve středověku, kdy mniši poprvé obývali ostrov Lindisfarne. Předpokládá se, že medovina byla poprvé vyrobena a požívána na ostrově po příchodu svatého Aidana v roce 687 nl, který byl na ostrov Lindisfarne přivezen králem Oswaldem z Northumbrie za účelem založení kláštera.

Společnost Lindisfarne Limited zahájila výrobu Lindisfarne Mead v roce 1962, aby pomohla zachytit hluboce zakořeněné historické a kulturní podtexty této jedinečné části světa. Nyní vyrábíme řadu vín, medovin a likérů, které se prodávají po celé Velké Británii a jinde.

Lindisfarne Mead je známá svým sladkým a ovocným charakterem, který je výsledkem použití přírodních bylin a koření při výrobě. Tato medovina se vyrábí již od 1960. let a je považována za jednu z nejlepších medovin ve Velké Británii.

Lindisfarne Mead nabízí také různé druhy medovin, včetně ovocných a kořeněných variant. Tato značka také organizuje prohlídky a degustace svého výrobního procesu, aby lidé mohli vidět, jak se medovina vyrábí a ochutnat nejlepší produkty této značky.

Lindisfarne - Medovina Kořeněná 0,7l
Lindisfarne - Medovina Kořeněná 0,7l
415 Kč
(342,98 Kč bez DPH)

Kořeněná medovina Lindisfarne je první novou medovinou za téměř půl století. Míchá pečlivě vybrané koření s naší již slavnou medovinou a vytváří lahodnou sezónní chuť.

93
Lindisfarne - Medovina Original 0,7l
Lindisfarne - Medovina Original 0,7l
415 Kč
(342,98 Kč bez DPH)

Tradiční medovina z ostrova Lindisfarne. Má14,5% alkoholu a je jedinečnou směsí medu a vína se sladkostí medu přetrvávajícího na patře. 

92
Lindisfarne - Medovina Růžová 0,7l
Lindisfarne - Medovina Růžová 0,7l
415 Kč
(342,98 Kč bez DPH)

Toto je speciální růžové vydání naší legendární medoviny vyrobené tradičnímii metodami na Svatém ostrově Lindisfarne. Obzvláště oblíbená v letních měsících, kdy je to lehký a...

94
Lindisfarne - Medovina Tmavá 0,7l
Lindisfarne - Medovina Tmavá 0,7l
495 Kč
(409,09 Kč bez DPH)

Tmavá Medovina je nápoj, který byl vytvořen za účelem respektování tradičního myšlení k připomenutí historie Říma po současnost. Tento opojný tmavý nápoj využívá k zajištění...

95
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem